Міжнародний молодіжний «CQ UT Contest 2017»

Результати, досягнення, враження від змагань.
Поради початківцям. Тактики та стратегії змагань.
Відповісти
UT5NC
Повідомлень: 2
З нами з: 26 жовтня 2016, 21:53
Контактна інформація:

Міжнародний молодіжний «CQ UT Contest 2017»

Повідомлення UT5NC » 27 жовтня 2016, 08:22

Час і умови проведення: щорічно третьої суботи повних вихідних січня з 07:00 UTC до 13:00 UTC (21.01.2017) на пасмах 80, 40, 20, 15, 10 м, SSB і CW.
Учасники: юні оператори особистих та гуртових аматорських радіостацій віком до 18 років з усіх країн. До участі в групі RT (support group) запрошуються члени Radio-TLUM, закордонні радіоаматори родом з України, радіоаматори з Криму, а також всі радіоаматори жінки. В групах SOSB і SOMB бажано працювати особистими кличними знаками.
Загальний виклик: SSB – CQ UT Contest; CW – Test UT.
Мова змагань: міжнародна радіоаматорська англійська, на котрій кожен оператор повинен вміти давати загальний виклик, надавати і відбирати контрольні номери. Національні мови – на вибір учасників.
Мета змагань: популяризація молодіжного короткохвильового радіоспорту, зміцнення дружніх взаємозв’язків між юними радіоаматорами з різних країн, сприяння розвитку і вдосконаленню їхніх різнобічних операторських, спортивних і технічних якостей, активний обмін досвідом роботи в ефірі, навчання старанності, витривалості, самостійному складанню звітів і підрахунку пунктів, набуття навичок командної роботи, створення всім учасникам рівних і об’єктивних умов для досягнення високих кінцевих результатів.
Гасло змагань: «Молодість, Дружба, Мир»
Девіз змагань: «Участь важливіша за перемогу, дружба дорожча за призи»
Залікові групи: SOSB – один оператор, одне пасмо; SOMB – один оператор, багато пасм; MOMB – кілька операторів, багато пасм, один надавач; RT (support group) – члени Radio-TLUM і запрошені. Учасники залікових груп SOSB і SOMB можуть виступати одночасно в цих двох групах, складаючи звіти окремо за кожну з них.
Контрольні номери: для юних учасників – RS (RST) і власний вік оператора (наприклад, 5915); для учасників групи RT – RS (RST) і літери RT (наприклад, 59RT).
Нарахування пунктів:
за QSO (зв'язок) в межах країни дається 10 пунктів, з іншою країною або територією свого континенту – 30 пунктів, з іншим континентом – 60 пунктів;
за AGE (вік) – кількість пунктів, що дорівнює числу років кореспондента. Учасники 1, 2, 3 залікових груп за QSO з RT проставляють свій власний вік.
Кінцевим результатом є загальна сума пунктів за зв’язки (QSO) і вік (AGE).
Особливості: час змагань складається з шести турів, по одній годині кожний: 07:00 – 07:59, 08:00 – 08:59, 09:00 – 09:59, 10:00 – 10:59, 11:00 – 11:59, 12:00 – 13:00. Повторні SSB або CW зв’язки дозволяється проводити на різних пасмах і в різних турах, повторні зв’язки іншим видом випромінювання дозволяється проводити на одному пасмі через 10 хвилин і тільки у відведених ділянках. Змішані QSO не зараховуються. Розходження часу зв’язку між кореспондентами не повинно перевищувати 2 хвилини. Залоги гуртових радіостацій повинні складатися з трьох операторів, що відповідає кваліфікаційним вимогам і безпековим нормам. Дозволяється позмінна (естафетна) робота, окремо в кожному турі, двом і більше залогам зі спільним заліком на стацію. Можлива допомога дорослих радіоаматорів або тренерів в усній формі, по налаштуванню апаратури і складанню звітів, без права роботи на стації і виходу в ефір. Зніматимуться з заліку учасники, що порушували правила змагань і створювали значні перешкоди.
Звіти: в форматі Cabrillo, будь-якому текстовому форматі або у вигляді таблиці протягом місяця після закінчення змагань слід надсилати на адресу: utcontest@ukr.net У звіті потрібно вказати приналежність радіостації (для гуртівок), список учасників, свій QRA-локатор і адресу e-mail. До звіту додається світлина операторів в форматі 10x15 (2:3) на тлі апаратури і кличного знаку, для фотоальбому. Надсилайте також свої відгуки, пропозиції і зауваження.
Справою честі кожного учасника і знаком поваги до інших є обов’язкове і своєчасне надсилання звіту, незалежно від кількості проведених зв’язків.
Пам’ятайте: ваша активна участь і прагнення до перемоги вкрай важливі для успіху змагань. Ваш особистий спортивний успіх – це успіх всього молодіжного радіоспорту. Якщо бажаєте досягти чогось значного – поставте перед собою максимальне завдання.
Нагородження: переможці і призери по країнам в кожній заліковій групі визначаються за найбільшою кількістю набраних пунктів і нагороджуються дипломами організаторів і призами спонсорів. Хто не потрапить до числа нагороджених отримають пам’ятні сертифікати. Учасникам 1-ї і 2-ї залікових груп, а також членам команд гуртових радіостацій, що мають власний кличний знак, які зайняли одне з трьох призових місць два роки поспіль, надається почесне право довічно брати участь в четвертій заліковій групі RT. Підсумки змагань публікуються і надсилаються кожному учаснику особисто.
Офіційна сторінка змагань знаходиться на сайті: http://www.qrz.ru/contest/detail/17.html
Образец складання звітів.gif
Образец складання звітів.gif (34.23 Кіб) Переглянуто 2923 разів

Відповісти