Anniversary 25th CQ UT Contest-2018

Результати, досягнення, враження від змагань.
Поради початківцям. Тактики та стратегії змагань.
Відповісти
UT5NC
Повідомлень: 2
З нами з: 26 жовтня 2016, 21:53
Контактна інформація:

Anniversary 25th CQ UT Contest-2018

Повідомлення UT5NC » 19 серпня 2017, 09:49

Ювілейні 25-і міжнародні молодіжні змагання з радіозв’язку на коротких хвилях телефоном CQ UT Contest (United Teenager Contest) пройдуть 20 січня 2018 року з 07:00 до 13:00 UTC (09:00 — 15:00 КЧ) на пасмах 80, 40, 20, 15, 10 м. Змагання проводяться щорічно, кожної третьої суботи повних вихідних січня і включені до календарного плану масових заходів з радіоспорту українського державного Центру позашкільної освіти.

Зображення

Учасники: Юні оператори особистих і гуртових аматорських радіостацій віком до 18 років з усіх країн. До участі в заліковій групі RT (support group) запрошуються закордонні радіоаматори родом з України, радіоаматори з Криму, а також радіоаматори жінки.

Загальний виклик: «CQ UT Test»

Мова змагань: Міжнародна радіоаматорська англійська, на котрій кожен оператор повинен вміти давати загальний виклик, надавати і відбирати кличні знаки і контрольні номери. Національні мови — на вибір учасників.

Мета змагань: Популяризація молодіжного короткохвильового радіоспорту, зміцнення дружніх взаємозв’язків між юними радіоаматорами з різних країн, сприяння розвитку і вдосконаленню їхніх різнобічних операторських, спортивних і технічних якостей, активний обмін досвідом роботи в ефірі, навчання ввічливості, старанності і витривалості, самостійному складанню звітів і підрахунку пунктів, поліпшення дикції і артикуляції, отримання навичок командної роботи, створення всім учасникам рівних і об’єктивних умов для досягнення високих кінцевих результатів.

Гасло змагань: «Молодість, Дружба, Мир»

Девіз змагань: «Участь важливіша за перемогу, дружба дорожча за призи»

Залікові групи:
SOSB — один оператор, одне пасмо;
SOMB — один оператор, багато пасм;
MOMB — кілька операторів, багато пасм;
RT (support group) — всі запрошені.
Учасники залікових груп SOSB і SOMB можуть виступати одночасно в цих двох групах, надсилаючи звіти окремо за кожну з них.

Гуртові радіостації можуть виступати тільки в заліковій групі MOMB.

Контрольні номери: Для юних учасників — RS і власний вік оператора (наприклад, 5915); для учасників залікової групи RT — RS і літери RT (наприклад, 59RT).

Нарахування пунктів:
За зв'язок (QSO) в межах країни нараховується 10 пунктів, з іншою країною або територією свого континенту — 30 пунктів, з іншим континентом — 60 пунктів;
За вік (AGE) — кількість пунктів, що дорівнює числу років кореспондента.
Учасники 1-ї, 2-ї, 3-ї залікових груп за зв'язок з заліковою групою RT проставляють свій власний вік. Кінцевим результатом є загальна сума пунктів за зв’язки і за вік.

Особливості: Час змагань складається з шести турів по одній годині кожний: 07:00 — 07:59, 08:00 — 08:59, 09:00 — 09:59, 10:00 — 10:59, 11:00 — 11:59, 12:00 — 13:00. Повторні зв’язки дозволяється проводити на різних пасмах і в різних турах. Кількість переходів з пасма на пасмо для всіх залікових груп не обмежено. Розходження часу зв’язку між кореспондентами не повинно перевищувати 2 хвилини. Залоги гуртових радіостацій повинні складатися з трьох операторів, що відповідає кваліфікаційним вимогам і нормам техніки безпеки. Дозволяється позмінна (естафетна) робота, окремо в кожному турі, кільком залогам зі спільним заліком на стацію. Можлива допомога дорослих радіоаматорів або тренерів в усній формі, по лаштуванню апаратури і складанню звітів, без права роботи на стації і виходу в ефір. Зніматимуться з заліку учасники, що порушували правила змагань і створювали значні перешкоди. Не слід використовувати спеціальні префікси і скорочені кличні знаки, що порушують принцип рівності учасників і ускладнюють ідентифікацію країни.

Звіти: У форматі Cabrillo, іншому текстовому форматі або у вигляді таблиці, протягом 14 днів по закінченню змагань слід надсилати на адресу utcontest@ukr.net У звіті вказують приналежність радіостації (для гуртових), список учасників, свій QRA-локатор і адресу e-mail. До звіту прикладають фото оператора або залоги в форматі 10✕15 на тлі апаратури, а також (бажано) звуковий файл роботи в ефірі тривалістю не більше двох хвилин з зазначенням імені оператора. Надсилайте також свої відгуки, пропозиції і зауваження.

START-OF-LOG: 3.0
CONTEST: CQ UT Contest 2018
CREATED-BY: AATest v.2.1.1
CALLSIGN: UR6GWZ
CATEGORY-OPERATOR: MOMB
CATEGORY-BAND: ALL
CATEGORY-MODE: SSB
CATEGORY-POWER: LOW
CATEGORY-TRANSMITTER: ONE
LOCATION: HE
CLUB: "Sputnik"
OPERATORS:
NAME:  
CLAIMED-SCORE:
ADDRESS: 2-Виноградная, 11
ADDRESS-CITY: г.Херсон-35
ADDRESS-POSTALCODE: 73035
EMAIL: ur6gwz@ukr.net
SOAPBOX: TNX for nice Contest. 73!

Зображення

Справою честі кожного учасника і знаком поваги до інших є обов’язкове і своєчасне надсилання звіту, незалежно від кількості проведених зв’язків.

Пам’ятайте: Короткохвильове радіоаматорство — це здоровий і безпечний вид спорту, в якому кожен може стати чемпіоном, знаходячись в затишній кімнатній обстановці, не ризикуючи захворіти або отримати травму. Ваша активна участь і прагнення до перемоги вкрай важливі для успіху змагань. Ваш особистий спортивний успіх — це успіх всього молодіжного радіоспорту. Якщо бажаєте досягти високого результату — поставте перед собою максимальне завдання.

Нагородження: Переможці і призери по країнам і в кожній заліковій групі визначатимуться по найбільшій кількості набраних пунктів і нагороджуватимуться дипломами. Всі інші учасники будуть нагороджені пам’ятними сертифікатами. Учасник, котрий представив свою країну одноосібно, зараховується в загальний залік. Учасникам 1-ї і 2-ї залікових груп, що займуть одне з трьох перших місць два роки поспіль, надається почесне право довічно брати участь в заліковій групі RT. Підсумки змагань публікуються і надсилаються кожному учаснику особисто.

Спонсори і меценати: Спонсорами призів і нагород учасникам на місцях можуть виступати організації і приватні особи, що представляють гуртову або особисту радіостацію свого селища, міста, області, країни. Підтримати змагання може кожний, перечисливши довільну суму на карту ПриватБанку: 4149-4978-5018-5366.

Положення змагань розміщене також на сторінці http://radon.org.ua/forum/viewtopic.php?f=63&t=111 на трьох мовах.

Відповісти